Tüm Davetiye Modelleri En Uygun Fiyatlar ile Online Mağazımızda

Ekonomik ve Kaliteli Davetiyelerimiz ile Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo

Düğün Yazıları

1)     Dünyanın en anlamlı Evet'ini dinlemeye hazır mısınız?


2)     Yaşamımızın en mutlu gününü bizimle paylaşmanız dileğiyle...


3)     Evlenirken Sizleri de Aramızda Görmek Dileğiyle


4)     Hazırlıkları uzun süren filmimiz sonunda tamamlandı. Birlikte izlemeye ne dersiniz?


5)     Ömür boyu sürmesini dilediğimiz beraberliğimizin bu ilk gününü sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.


6)     Mutluluk paylaşmaksa eğer, hayatı onla paylaşmak her şeye değer. Siz de bu mutluluğa şahitlik etmeye ne dersiniz?


7)     Yeni yaşamımızın mutlu başlangıcında sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.


8)     Gidiyoruz mutlu bir geleceğe. Gün değil, ay değil, bir ömür beraberliğe. Tutuştuk el ele. Bekliyoruz sizleri de düğün merasimimize.


9)     Gördü gözlerimiz sevdi kalplerimiz, hayatın baharında birleşti ellerimiz. Bu mutlu günümüze sizleri de bekleriz.


10)  Mutluluk gele dursun, dostlara haber olsun. Düğünümüz var bugün, bizi sevenler buyursun.


11)  Birbirimize yanık, aşk davamızda sanık olduk. Düğünümüze konuk, mutluluğumuza tanık olmaya ne dersiniz?


12)  Şahit olun aşk servetimize, ortak olun en anlamlı ‘evet’imize biz eriyoruz muradımıza, siz çıkın kerevetimize!


13)  Bir hayat seçtik, güneşi hiç batmayacak/ Bir ömür bulduk, koklayınca solmayacak/ Kalbimiz daima birbirine bağlı kalacak/ Bir yuva kuruyoruz, hiç yıkılmayacak/ Sizleri de aramızda görürsek/ Mutluluğumuz bin kat daha artacak.


14)  Sevgi, saygı ve anlayışla temelini attığımız beraberliğimizi sonsuza dek sürdürmeye karar verdik. Nikah (Düğün) törenimizde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız.


15)  Aşk mucizeyse eğer; senden daha büyük bir mucize düşünemiyorum. Ben ömrümün geri kalanını, hayatımın en büyük mucizesi ile geçirmek istiyorum. Dostlarımın mucizemle hayatımı birleştirdiğime şahitlik etmelerinden onur duyuyorum.


16)  Soruyordunuz bize. Ne zaman evleneceksiniz diye. Evleniyoruz işte. Bekleriz sizleri düğünümüze ailece.


17)  06 Ocak 2018 Cumartesi Günü Sevgi Otelinde yapılacak düğün törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.


18)  Düğün törenimizde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.


19)  Ömür boyu mutluluğa imzalarımızı atarken, sizlerin de yanımızda olmasından büyük mutluluk duyacağız.


20)  Bu mutlu günümüzde, mutluluğumuzu paylaşmak adına düğün törenimize sizleri de bekliyoruz.


21)  Bu mutlu günümüzde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.


22)  Beraberliklerini sürekli kılmak ve sevgilerini sonsuzluğa taşımak için mutluluklarını sizinle paylaşmak istiyorlar.


23)  Hayatımızın en anlamlı gününde siz sevgili dostlarımızla birlikte olmaktan onur duyacağız.


24)  Mutluluk paylaştıkça büyür. Mutluluğumuzu paylaşmaya sizleri de bekliyoruz.


25)  Biz çok sevdik birbirimizi, bağırarak söyleyeceğiz “evet”imizi, ne çok isteriz şahitliğinizi, sosyal medyadan çağırıyoruz ama bilin düğünümüze mutlaka beklendiğinizi.


26)  Sevgi çemberi yakalanmaz dense de/ Sevgililer kavuşmaz denilse bile/ Biz sevdik kavuştuk birbirimize/ Darısı tüm sevenlerin başına/ Bizi sevenler buyursun düğünümüze


27)  Düşüncemiz evlenip yuva kurmak/ Dileğimiz ömür boyu mesut olmak/ Niyetimiz ebedi beraber kalmak/ arzumuz bu mutlu günümüzde/ Tüm dostlarımızı aramızda görmek


28)  Kuruyan topraklar yağmuru bekler,/ Karanlık geceler sabahı bekler,/ Seven söz verince bir ömür bekler,/ Bu iki genç sizleri düğüne bekler.


29)  Birlikteliğimizi evlilik ile noktalayacağımız bu mutlu günümüzde yanımızda olmanız bizi onurlandıracaktır.


30)  Sevgi; umuttur, huzurlu yaşamaktır. Bizde sevgimizle, umudumuzla ömür boyu sürecek huzurlu bir yola çıkıyoruz. Sizleri de bu mutlu günümüzde aramızda görmek istiyoruz.


31)  Çalsın sazlar oynasın kızlar, kına gecemde hep beraber olalım dostlar.


32)  Türküler söylemeli göbekler atmalı, kınalar yakmalı az ağlamalı bol eğlenceli birazda sürprizli kına geceme sizleri de bekliyorum.


33)  Haydi kızlar gelin göbek atalım mumları dizelim kınaları yakalım neşemize neşe katalım.


34)  Bu gece evimde misafirim beni uğurlamaya sizleri de beklerim.


35)  Hanımlar bugün beyleri evde bırakıyoruz burcu gelinin kına gecesine gidiyoruz.


36)  Türküler söylemeye beraber eğlenmeye kınalar yakmaya beni ağlarken avutmaya hepinizi bekliyorum.


37)  İyi günümüzde mutlulukları kötü günümüzde üzüntüleri bir ömür boyu paylaşmaya söz veriyoruz. Sizleri de bu mutlu günümüzde yanımızda olmaya davet ediyoruz.


38)  Biz tanıştık evleniyoruz. Gülümseyin çekiyoruz. Bol eğlenceli düğünümüze hepinizi bekliyoruz.


39)  Bizim aşkımız bir ömür boyu sürecek şiirler şarkılar sevincimizi süsleyecek en güzel elbiseler giyilecek mutluluğun dansları edilecek sevenlerimiz bu mutlu günümüzde bizlere eşlik edecek..


40)  Tek bir cümleyle sığdırılamayacak kadar büyük duyguların sahibidir aşk. Bir cümleyle ifade edilemeyecek kadar güzel. Hayatımızın en anlamlı ve özel gününde sizleri de aramızda görmek istiyoruz


41)  Sevgi değer vermesini bilmektir sevgi var olmaktan kıvanç duymaktır sevgi mutluluğun anahtarıdır. Siz değerli dostlarımızı da bu mutlu günümüzde yanımızda görmekten mutluluk duyacağız.


42)  Geleceğe doğru atacağımız bu ilk adımı beraberce yürümek ve mutluluğumuzu paylaşmak dileğiyle.


43)  Karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek, gündüzleri yıldızları görebilmek marifet aşık olmak önemli değil bir ömür boyu sevebilmek marifet. Bu mutlu günümüzde sizleri de aramızda görmekten onur duyarız.


44)  Bir masal bizimkisi karıştırdı dalgaları rüzgara çıkardı bulutlara doğru bir yola kavuştu sonunda gökyüzüyle deniz masalımızı okumaya sizleri de bekleriz.


45)  Sevgiyle gelen bu güzel güne birlikte merhaba diyebilmek için siz sevdiklerimizi aramızda görmek bizlere onur ve mutluluk verecektir.


46)  Sevdik beğendik söz verdik birbirimize, karar verdik ömür boyu beraberliğimize. Bu mutlu günümüzde müjdeleriz sizlere bekleriz hepinizi ailece düğünümüze.


47)  Yıldızlar vardır geceyi güzelleştirmek için çiçekler vardır kırları süslemek için, sevgiler vardır kalpleri birleştirmek için… mutluluğumuzun sonsuza dek sürmesi dileğiyle bu güzel günümüzde sizleri de aramızda görmek istiyoruz.


48)  Her aşk yüreğin sesidir ve sabırla büyür, içindeki sevgiyle aşkıyla mutlulukla yürür… Aşkımızı yüreğimizin sesiyle sabırla büyüttük içimizdeki sevgimizle aşkımızla mutlulukla yürüdük, sizleri de bu mutlu günümüz de aramızda görmek istiyoruz.


49)  Allah böyle buyurdu,/ Herkes buna uydu/ Evlilik sevgi yurdu,/ Biz uymazsak olur mu/ Olur diyenler sağ olsun,/ Bütün dostlar buyursun/ Mutlu günümüze/ Kına gecemize.


50)  Allah (CC)'ın emri, Sevgili Peygamberimiz (SAV)'in sünnetini yerine getirmek, İslam toplumunun temelini oluşturan Aile'yi teşekkül ettirmek için ilk adımı atmış bulunuyorlar. Bu hayırlı günde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.


51)  Allah'ın emrine uyuyoruz,/ Mutlu bir yuva kuruyoruz../ Allah'tan saadet diliyoruz,/ Bu mutlu günümüze,/ Sizleri de bekliyoruz...


52)  Allah'ın emridir yaşantı böyle/ Mesut olmaya sen dua eyle/ Gelip düğünümüze bir şeref eyle/ Gelmeyen dostlara sen selam söyle.


 

 

ŞİİR TADINDA DAVETİYE METİNLERİ


1) Gördüm diyebilseydim, eğer gördüğümü, Hiç kimse inanmazdı, hayal derlerdi. Bilseydiler, sende neler gördüğümü, Yıllarca hayal görmeyi isterlerdi. Gördüğümüz hayal değil, gerçek biz bu gerçeği beraber yaşamak, sonsuz kılmak istiyoruz. Ve bu en güzel günümüzde sizleri de aramızda görmeyi diliyoruz.


2) Dava aşkımız, davacı kalbimiz Yargıç sözlerimiz, şahit gözlerimiz.Yuva kurmak dileğimiz, Mesut olmak emelimiz. Sizleri de aramızda görmek, En büyük isteğimiz. Yeni yaşamımızın mutlu başlangıcında sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.


3) Sevdik birbirimizi Evlendirin dedik bizi Kırmadılar sözümüzü Yapıyorlar düğünümüzü Bu mutlu günümüzde Bekleriz hepinizi


4) Gördü gözlerimiz Sevdi kalplerimiz Hayatın baharında Birleşti ellerimiz Düğünümüz var bizim Hepinizi bekleriz


5) Sevdik güvendik birbirimize Karar verdik ömür boyu beraberliğimize Bu mutlu günümüzü müjdeleriz size bekleriz hepinizi düğünümüze.


6) Gördü gözlerimiz Sevdi kalplerimiz Hayatın baharında Birleşti ellerimiz Düğünümüz var bizim hepinizi bekleriz.


7) Gidiyoruz mutlu bir geleceğe Gün değil - Ay değil - Yıl değil Bir ömür boyu beraberliğe Tutuştuk el ele Sesleniyoruz bekar gençlere En mutlu şey evlilik diye Bekliyoruz sizleri de  Düğün (Nişan) merasimine.


8) Bir hayat seçtik, güneşi hiç batmayacak Bir ömür bulduk, fikirlerimizi paylaşacak Bir yuva kuruyoruz hiç yıkılmayacak Kalbimiz daima birbirine bağlı kalacak Bir yuva kuruyoruz, hiç yıkılmayacak Düğünümüze katılırsanız, mutluluğumuz sonsuz olacak.


9) Sevdik birbirimizi İstiyoruz beraberliğimizi Allah'tan dileğimiz Bu mutlu günümüzde sizleride bekleriz.


10) El ele tutuşurken saadet yolculuğuna Veda ediyoruz bekarlığın sultanlığına eğer uğurlamak isterseniz bizi düğünümüze bekleriz sizi.


11) Mutluluklar paylaşılmalı görüşünü benimsemiş dostlarımızı düğünümüzde yanımızda görmekten mutluluk duyacağız.


12) Elveda gençlik güzel günlere biz çok mutluyuz darısı sevenlere bir yuva kuruyoruz ilerideki günlere bizi sevenler gelsin düğünümüze mutluluğumuzu görmeye.


13) Kaptırdık gönlümüzü mutluluk seline İşte bizde gireceğiz dünya evine bütün dostlar buyursun düğünümüze.


14) Biz sevdik kalbimiz bir olsun bizim düğünümüz törenimiz olsun buyurun dostlar haberiniz olsun.


15) Bir hayat seçtik, güneşi hiç batmayacak bir ömür bulduk, fikirlerimizi paylaşacak bir yuva kuruyoruz hiç yıkılmayacak kalbimiz daima birbirine bağlı kalacak bir yuva kuruyoruz, hiç yıkılmayacak düğünümüze katılırsanız, mutluluğumuz sonsuz olacak.


16) Ve bu inançla birbirimizi sevip sayarak sadakat alevini canlı ve sıcak tutarak sürekli bir ilgiyle birbirimize yakın olarak anlayış ve sabırla destek vererek yüzlerimiz sevgiye dönük ellerimiz iç içe güzel bir yolculuğa hazırlanıyoruz düğün törenimizi onurlandırırsanız mutlu oluruz.


17) Geleceğe doğru atacakları bu ilk adımı beraberce yürümek ve mutluluğu paylaşmak üzere sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarlar.


18) Gönülden birbirimizi seviyoruz kalbimiz bir buna inanıyoruz bekarlığa veda edip
işte bugün evleniyoruz  düğünümüze sizleride bekliyoruz.


19) Seviyoruz dedik

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.